דילוג לתוכן דילוג לתפריט דילוג לחיפוש תפריט נגישות

header

 

כמה עולה הליכון

 

כושר באושר

 

אין חולק על העובדה שכושר גופני לא רק מאריך את החיים, אלא משפר באופן דרמטי את איכותם. הוכח שכושר גופני מעכב התפתחות מחלות שונות כגון סוכרת, ואף מונע אותן.

ישנן דרכים רבות לשפר את הכושר הגופני. הדרך היעילה ביותר והנפוצה ביותר היא ״עשה זאת בעצמך״, בחוץ או בבית. בחוץ לא תמיד מזג האויר נוח להליכה, ריצה או רכיבה, ולכן כדאי להכין גם ״אופציה ביתית״ לפעילויות אלה.

עובדה נוספת, שאף אינה צריכה הוכחה, היא שפעילות גופנית שיש בצדה הנאה, תהפוך לפעילות קבועה ומועילה.

 

כושר בבית

 

אין ספק שמכשיר הכושר האירובי הנפוץ ביותר לשימוש בבית הוא מכשיר הריצה, המכונה גם ״הליכון״. קיימים מגוון מכשירי הליכה כאשר המכשירים נבדלים ביניהם בכמה פרמטרים, וביניהם רוחב משטח ההליכה / ריצה, הנע בין 42 ל-55 ס״מ, עוצמת המנוע החשמלי, מידת השיפוע של המשטח, שיטת השיפוע (מכני / חשמלי), וכמובן – המחיר.

מכשירים קומפקטיים מתאימים לחללים קטנים יחסית, בעוד מכשירים רחבים יותר וגדולים יותר מתאימים לחדרים גדולים שהמכשיר אינו תופס בהם חלל משמעותי.

 

כמה עולה הליכון, ואיפה קונים?

 

מחירי ההליכונים הביתיים נעים בין כ- 2500 ש״ח לדגם הפשוט, ועד כ-17,000 ש״ח לדגם המקצועי. מחירי רוב הדגמים הסטנדרטיים המתאימים לשימוש בבית הם בסביבות 3,000 עד 7,000 ש״ח, כאשר המחיר הוא פונקציה של גודל המכשיר, עוצמת המנוע, צג דיגיטלי וסוגו, ועוד פרמטרים המשפיעים על המחיר.

אם אתם מחפשים הליכון כושר לבית / משרד, מוטב שתכנסו לאתר המתמחה בכך, מבית היבואן המוביל בתחום, abirsport.co.il. באתר תוכלו למצוא קרוב ל-30 דגמים של הליכונים ומתקני ריצה לבית או למשרד, בטווח מחירים המתאים לכל סוגי הלקוחות. אחד מהם לבטח יתאים גם לכם.